Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

Kullanım Koşulları

turkceodevim.com (Bundan sonra “bu site” olarak geçecektir) sitesinden kullanıcı olarak hizmet almak için aşağıda belirtilen kullanım şartlarını okumanız gerekmektedir. Bu siteyi kullanan her ziyaretçi bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

1. Bu site tüm içeriklerini tavsiye, bilgilendirme ve eldeki yazılı ya da sözlü bilginin kontrolü amacıyla kamuya sunma amacı taşımaktadır. Fakat bu site, yayınladığı içeriğin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin tavsiye, bilgilendirme ve bilginin kontrolü amaçlı olduğunu beyan etmektedir.

2. Bu sitede yer alan cevap anahtarları ilk ve orta öğretim kurumları için yayınlanan ders kitaplarını baz almaktadır. Bu içeriklerin yayınlanması, kullanıcının bu kitaplardaki sorulara verdiği cevaplarını kontrol edip eksikliklerini görmesi ve gerekli önlemleri alması amacı taşımaktadır. Bu site, cevapların kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemektedir. Kullanıcıların bu cevap anahtarlarını başka amaçlarla kullanmasından dolayı bu site sorumlu tutulamaz.

3. Bu site, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla bir çok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir. Bu işbirliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. Bu yöntemlerin site içeriğine yansıtılmasından ötürü kullanıcı şikayette bulunamaz.

4. Bu site, sunduğu servislerin kesintisiz ve hatasız çalışması için elinde geleni yapacaktır. Ancak internet erişim hizmeti veren servis sağlayıcıların sistemlerinde meydana gelebilecek teknik arızalar, anlaşmalı olduğu 3. Partilerin sistemlerinde meydana gelecek aksaklıklar, sistem bakımları ve mücbir nedenler gibi vakalarda bu site servisleri de bağlantılı olarak etkilenebilir. Bu gibi durumlarda bu site servislerin etkin olarak işlemesi için gerekli tedbirleri alacaktır, fakat doğrudan müdahale yetkisi olmayan bağlantılı servis arızaları ve hataları için sorumluluk kabul etmemektedir.

5. Bu site, bilgisayar ve internet korsanları tarafından saldırıya uğraması dolayısı ile site içerisinde ortaya çıkacak olumsuzlukları düzeltmek için elinden geleni yapacak gerekli önlemleri alacaktır. Fakat bu site saldırı, hack vb. durumlarında kullanıcıların maddi veya manevi zarar görmelerinden sorumlu değildir.

6. Bu site, işbu şartların yürürlükte olduğu tarih itibariyle, tüm içeriklerini ve servislerini ücretsiz olarak sunacağını taahhüt eder.

7. Bu site,  dileği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde  en iyi hizmeti verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.

8. Bu site içeriklerinde telif hakkı ihlali olduğu düşünülen içerik veya içeriklerin bildirimi için [email protected] mail adresi kullanılabilir. Bildirim incelenip en geç 3 iş günü içerisinde ilgili içerik, hak ihlalini ortadan kaldıracak şekilde bu site tarafından düzenlenir ya da tamamen kaldırılır.

Tarafınıza sunulan kullanım kuralları, kullanıcının siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir.

Yürürlülük Tarihi: 16.06.2015

Güncelleme: 13.04.2021

Türkçe Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
unlike
1
angry
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad