#EVDEKAL

#EVDEKAL

Sosyal Bilgiler Sitesi

Sosyal bilgiler dersi ve Tc İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi hakkında bütün ders metaryallerine ulaşabileceğiniz site olan www.sosyalciler.net sitesini tanıtmak istedik sizlere. 5. 6. 7. ve 8. sınıf ders etkinliklere katılım için testler, ders notları, yazılılar ve deneme sınavlarınan tutunda tüm evrak ve dökümanlara kadar site içerisinde öğretmen ve öğrenciler için içerikler bulunuyor. Ayrıca www.sosyalciler.net adresinde belirli gün ve haftalar pano dökümanları, değerler eğitimi çalışmaları ve evrakları, 1. dönem ile 2. dönem yazılı soruları, rehberlik aylık raporları, kulüp pano dökümanlarından öğrenci koçluk belgelerine kadar birçok içerik ziyaretçiler için ücretsiz sunulmuş. Kısacası önemli bir ders olan inkılap tarihi ve sosyal bilgiler dersi diyince akla gelen ilk site olmaya aday bir eğitim sitesi olmuş durumda

Tabiki öğrenciler de siteden yaralanmaktadır. Coğrafyadan eksiklikleriniz mi var? Kaçırdığınız sosyal bilgiler dersinin konusu ile ilgili slyatları sosyalcler.net adresinden edinip dersi telafi edebilirsiniz. Testlerinizi ve denemelerinizi sosyal bilgiler ile ilgili tüm kazanım çalışmalarını ve çalışma kitabına benzer etkinlk örneklerine site üzerinden çalışabiliriniz.

Özellikle teog öğrencileri için Tc İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi önemlidir. Ders notlarını ve kısa özetleri 8. sınıf dökümanları üzerinden edinebilirsiniz. Cumhuriyet dönemi öncesi Türkiyesi ve Cumhuriyetin ilanı sonrası Türkiyesi ile ilgili yeterli içerik ders notları ve sorular bulunmaktadır. Halifeliğin kaldırılması, medeni kanunun kabulu, yeni türk harflerinin kabul edilmesi ve millet mekteplerinin açılmasına kadar birçok tarihi yenilik dökümenları mevcuttur. Ayrıca türk dil kurumu yazım kurallarından bahseden doğru kelimeler nasıl yazılır sorusuna cevap arayan başka bir eğitim sitesinden de destek alabilir ve eğitim öğretim hayatınızı online olarak zenginleştirebilirsiniz. Gerek türkçe dersi olsun gerek sosyal bilgiler dersi olsun tüm sözel konularla ilgili sorunlarınızın yanıtını bu iki adresten ücretsizce bulabilirsiniz. Eğitim öğretin hayatlarında tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dileriz.

Yorum Yap