Pvp Serverler Oyunları Kazandırıyor

pvpserver-org-tanitim

Pvp serverlar ne demek önce buna bakalım. PVP player versus player yani iki oyuncunun karşılaşması ws yani duello etmesi anlamına gelir.Server ise oyunların barındırıldığı sunuculara denir. İngilizce bir köktür. O yüzden çoğul yazılımı pvp servers dır.
Pvp serverler oyunları çoğu kişi tarafından duyulsada oldukça hızlı bir şekilde kitlesini arttırmakta. Bu durumu mobil oyunlarına da aktarmak isteyenler ilerde başarıyı elde edeceklerine inanıyorum. Şuan bile belli bir online sayısına ulaşan serverlar sahipleri hatrı sayılır paralar kazandıkları görülmekte.
Pvp server oyunu kurarak ve geliştirerek hatrı sayılır bir para kazanmak istiyorsanız.
Şimdi pvp serverlerden nasıl oara kazanılır maddeler halinde bakalım:

1- Öncelikle güvenlik olarak saldırılara karşı güçlü bir sunucu edinmeniz gerek bu yoksa hiç girmeyin bu işe.

2- Sunucuya kuracağınız oyun hakkında deraylı olarak bilgi sahibi olun. Oyun dosya editleme ve oyun açıklarını kapatmak için interneti ve sayfamızda pvpservers rehberlerini iyi inceleyiniz. Yada sağlam kod yazan bir çLışma ortağı bulunuz.

3- Oyunu kurduktan sonra tüm testlerini yapın oyunun sıkıntısız çalıştığından emin olun ki reset atma ihtiyacınız olmasın.

4- Güvenlik ve hileleri pvp server oyununuzda kesinlikle deneyin denettirin.

5- Bunları yaptıktan sonra oyunumuz hazır demektir. Şimdi sıra geldi reklam almaya ve oyununuzu tanıtmaya. Bu konu için pvpservers.org adresimizi iyi inceleyin. Sosyal medyada her tanıtım grubunda güzel bir yazı ile oyununuzu tanıtın.

6- Oyun zamanla oyuncu çekmeye başlayacaktır. Burda sabır ve edit satmadan işin içinden çıkmaya çalışın.

Pvp server oyunları size kazandırır. Hiç kazandırmaz dersen bile çok eğleneceğinize eminim. Daha fazla bilgi için kaynak yazı sahibi siteyi www.pvpserverlar.biz i takip edebilirsiniz. İlgilenen arkadaşlara yardımcı olunmaktadır.

Yorum Yap