#EVDEKAL

#EVDEKAL

Paykasa ve Astropay Resmi Satış Sitesi

Günümüzde internetten alışveriş bildiğiniz gibi büyük bir öneme sahiptir. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte artık her birey alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Artık insanlar, dükkan dükkan dolaşmak yerine aradığı, istediği şeyi internet üzerinden sipariş vererek çok kolay bir şekilde satın alabilmektedir. İnternetten alışverişin hızlı bir şekilde yayılmasıyla birlikte bazı güvenlik sorunları da açığa çıkmıştır. Dolandırıcılar internet kullanıcılarının kişisel, finansal bilgilerini ele geçirebilmektedirler. Bunu birçok güvenlik önlemi alarak aşabiliriz fakat bazen büyük sorunlar olabilmektedir. Bu gibi hırsızlık olaylarının artmasıyla birlikte teknoloji firmaları buna bir dur diyerek tamamen sanal ve herhangi bir kişisel bilginizi kullanmadan ödeme yapabileceğiniz yeni bir ödeme sistemi geliştirdiler. Bunun adına ise ” Ön Ödemeli Kart ” sistemi denir.

Ön ödemeli kartlar tamamen sanal bir karttır ve size ait herhangi bir kişisel veya finansal bilgi içermez. Bu nedenle özel bilgilerinizin çalınması gibi bir durum söz konusu değildir. Ön ödemeli kartlar son 6-7 yıldır büyük ilgi görmektedir. Ukash ile başlayan ön ödemeli kart sistemi şuanda popüler olarak paykasa, astropay gibi birçok sistem üzerinden devam etmektedir.

kartsatinal

Paykasa Nedir ?

Paykasa, 16 haneden oluşan sanal bir pin kodudur. Ön ödemeli kartlar arasında en popülerler arasındadır. İnternet üzerinde güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Euro kuru üzerinden fiyatlandırması yapılan paykasa 10, 20, 30, 40, 50, 100 Euro ve katları olarak satışı yapılmaktadır. Paykasa tek kullanımlıktır ve kullanımı oldukça basit bir ödeme yöntemidir.

Paykasa ile  3 adımda ödeme yapabilirsiniz

  • Güvenilir bir firmadan paykasa kodu satın alın.
  • Alışveriş yapacağınız platformun ödeme seçenekleri kısmından ” paykasa kart ” olanı seçin ve devam edin.
  • Karşınıza elinizdeki kodu girmeniz gereken bir alan çıkacak. Bu alana elinizde bulunan paykasa kodunu yazdıktan sonra ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • Paykasa kart ile bu adımları izleyerek ödemeleriniz hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En uygun fiyatlarla komisyonsuz bir şekilde paykasa satın almak için http://paykasa.kartsatinal.com/satin-al adresini ziyaret edebilirsiniz.

Astropay Nedir ?

Astropay kart, online alışverişte kullanabileceğiniz 16 haneden oluşan ve ek bir güvenlik açısından CVV kodu ile üretilmiş olan yeni nesil bir ön ödemeli kart sistemidir. Paykasa ile aynı mantığa sahiptir ve tamamen sanal bir ödeme yöntemidir. Hızlı, güvenli ve kolay bir kullanıma sahip olan astropay son yıllarda büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Astropay, paykasanın aksine Dolar kuru üzerinden işlem görmektedir. 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ ve katları olarak satışı gerçekleştirilen astropay satın alarak sizlerde alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Astropay ile 3 adımda para yatırma

  • Öncelikle güvenilir bir astropay satış sitesi üzerinden astropay kodu satın alın.
  • Ödeme yapmak istediğiniz alışveriş sitesinin ödeme sayfasından ” Astropay Kart ” seçeneğini işaretleyin ve alışverişe devam edin.
  • Bir sonraki ekranda karşınıza astropay kodunuzu ve CVV numarasını girmeniz için bir alan gelecek. Bu alana gerekli doldurmaları yapın ve işlemi bitirin.

Maksimum 3 dakika sürecek bu işlemleri yaparak hızlı bir şekilde alışveriş siteleri, facebook oyunları, mobil uygulamalardaki hesaplarınıza astropay ile para yatırabilirsiniz. Resmi ve güvenilir bir şekilde Astropay satın alma hakkında en detaylı ve doğru bilgiyi ” Astropay Satın Al ” adresinden öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap