Online Test Çöz

İlkokul, ortaokul, lise, üniversite, açıköğretim ve ehliyet sınavı sorularını ücretsiz olarak yanıtlaryarak kendinizi test çözerek sınayabileceğiniz ücretsiz bir siteyi tanıtmak istedik bu yazımızda. Evet yanlış duymadınız tüm dersler ile ilgili zengin sorulara sahip olan test çöz sloganıyla kurulmuş bu sitede teog, lgs,lys, kpss, kpds, din hizmetleri, ales, açıköğretim fakultesi ve diğer açık okullardan tutun ehliyet sınavlarına kadar bir çok testi bedava çözebilirsiniz.

Sadece online test çözme ile sınırlı kalmayan bu eğitim sitesinde aynı zamanda çıkmış sınav sorularını çözerek kendi kendinizi sınayabileceksiniz. Söz gelimi 7 den 70 e birçok kişinin katıldığı ehliyet sınav soruları çözmek için www.testicoz.net adresine uğrayabilirsiniz. Bilgisayar kullanmaya yeni başlayan öğrencilerden tutunda yetişkin seviyede eğitim öğrenim alan öğrencilere kadar birçok ziyaretçi bu test çöz sloganlı siteye uğrayarak kendilerini test edebilir ve genel başarı durumları hakkında bilgi alanilirler. Online deneme sınavları hazır yaprak testler ve birbirinden ayrıntılı fen bilimleri, sosyal bilgiler, matematik, ingilizce ile din kültürü ve ahlak bilgisi dersleri hakkında ortaokul – ilkokul öğrencileri soru çözüp yanıtlayabilirler.

Bazı öğrencilerimiz gerek imkanların elverişssizliği dolayısıyla bazıları da şartlar gereği örgün öğrenimi bırakıp açıköğretim lise ve üniverisitelerine yönelmektedir. İşte eğitime yardımcı olan www.testicoz.net sitesi açıköğrenim öğrencilerini de unutmamış elbetteki. Her dersten içerikleriyle açık lise test çöz kategorisinde 9. sınıftan başlayıp 12. sınıfa kadar bütün testleri ücretsiz ve online olarak çözebilirsiniz.Açıköğretim lise ve üniversite öğrencileri yaygın eğitime destek amacıyla kendilerini test ederek deneme sınavları ile pratik yapabilirler.

Evet kısacası test çözme ve deneme sınavlarını online olarak katılabilme şansına erişebilmek için herkesi www.testicoz.net adresine bekleriz. Başarınız daim olsun…

Yorum Yap