Tanıtım

Ödev Yaparken İhtiyacınız Olan Bedava İnternet Burada

Ülkemizde yıllardır Avea olarak hizmet veren ve içerisinde bulunduğumuz yıl içerisinde de Türk Telekom ile birleşerek, cep telefonu operatörlüğüne Türk Telekom ismi ile devam eden firma, ağırlığını piyasaya koymuş ve en kaliteli hizmeti sunmak adına çabalarına devam etmektedir. Müşterilerine en uygun fiyatlarda hizmet sunmak ile yetinmeyen Türk Telekom, zaman zaman kullanıcılarına sunmuş olduğu bedava kısa mesaj, bedava internet paketi ve bedava konuşma dakikaları ile de onların gönlünü feth etmektedir. bedava internet dağıtmak üzere bir kampanya ortaya çıkardığında, bunu genellikle resmi internet sitesinden ya da kurumsal sosyal medya hesaplarından bizlere duyurmaktadır. Bizler de son dakika yayınlanan paketleri sizlere en kısa sürede, internet sitemiz üzerinden iletmekteyiz.

Türk Telekom kullanıcılarının bedava paketlerden faydalanabilmeleri için, ek bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Çünkü, son geliştirdikleri internet paketi uygulaması ile, faturalı ya da faturasız olma koşulu aranmadan, her kullanıcısının haftanın iki günü boyunca cepten internete giriş yapmalarını ücretsiz hale getirmiştirler. Bunun sebebi ise, Türk Telekom hızı ile birlikte kullanıcıların mevcut paketleri ile yetinememeleridir. Türk Telekom bedava sms uygulamaları da aynı şekilde gerçekleşmektedir. Faturalarını zamanında ödeyen ya da yüksek oranlarda lira yüklemesi yapan kişiler, anından bedava sms kazanabiliyorlar. Sosyal medya hesapları üzerinden, zaman zaman yapılan kampanyalar ile, belirlenen hashtagler ile paylaşım yapan kullanıcılara da, belirli kodlar gönderilmekte ve bu kodlar sayesinde de ücretsiz paketlerden faydalanmaktalar.

Haftanın iki günü boyunca internete ücretsiz bağlanmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarının, cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden HEDİYE 2 GUN yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Aynı zamanda bu işlemin ardından GIGA yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirseniz, Türk Telekom bedava internet yani 10 GB internet kazanma şansını da yakalayabilirsiniz. Yüksek kapsama alanı oranı ve hızlı interneti sayesinde kullanıcılarını memnun etmeye devam eden Türk Telekom, kullanıcılarına adeta ödül olarak verdiği bu ücretsiz paketler ile de onların güvenini kazanmıştır. Tüm Türk Telekom bedava paketler ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.