Hanimefendi.com – Kadın sitesi

Değerli okurlarımız sizlere zaman zaman faydalı bulduğumuz sitelerle ilgili geniş çaplı bilgiler ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu sayfada da, uzun yıllardır bayanların sıklıkla kullandığı Hanimefendi.com isimli kadın sitesinden kısaca bahsetmeye çalışacağız.

Öncelikle sitede portal ve forum başlıkları altında iki farklı bölümün olduğunu belirtelim. Her iki bölümde de, moda, makyaj, güzellik, hamilelik döneminde yapılması gerekenler, elbise ve abiye modelleri gibi çok çeşitli içeriklere yer verilmiş. Forum bölümünün başlıca özelliği ise, buraya yalnızca kadınların üye olabiliyor olması. Dolayısıyla bir anlamda kadınlar konusunda gizlilikte ön plana çıkartılmış oluyor.

Portal bölümünde ise daha çok yemek tarifleri, kültür sanat, bebek bakımı, çocuk bakımı, kozmetik ürünlerle ilgili bilgiler, makyaj öneri ve tavsiyeleri gibi özellikle kadınlarımızın faydalanabileceği içeriklere yer veriliyor. Ayrıca doğum çantasında olması gerekenler gibi anne adaylarının ilgisini çekecek konular ile birlikte, resimli makyaj tarifleri gibi tüm kadınların ilgileneceği farklı başlıklar da site içerisinde yer alıyor.

Bu güzel ve yalnızca kadınlara özel sitenin adresi ise Hanimefendi.com. İsminden de anlaşılacağı gibi oldukça hoş ve mütevazi bu siteyi sizlere tavsiye ediyor ve iyi günler diliyoruz.

Yorum Yap