#EVDEKAL

#EVDEKAL

Firma Ve Gezi Rehberi Platformu

Yenilenmiş olan yeni tasarımı ile sosyal firma rehberi aradığını kolayca bulmanızı sağlamaktadır. Aramak istediğiniz firmaların girmiş olduğu bilgilere göre aradığınızı kolayca bulmanız sağlanmaktadır. Şehir ve hizmet alanına göre yapacağınız aramalar sonucunda daha fazla seçeneği bir arada bularak bu şekilde seçim yapma imkanı bulabilirsiniz.

Platform üzerinde bulunan farklı kategoriler arasından istediğinizi kolayca bulmak için seçim yapma imkanınız bulunmaktadır. İlanlar bölümünde merak ettiğiniz konularda verilmiş olan ilanlar yer almaktadır. Ürün aramak isteyenler için binlerce farklı firmanın ürünü de platform üzerinden sunulmaktadır.

Yeni Tasarlanmış Site Tasarımı

Yenilen site tasarımı ile daha hızlı ve kolay bir şekilde aranılan konularda firma, ürün veya haber gibi farklı içeriklerde detaylar elde edilmektedir. En iyi sosyal içerik ile yapılan paylaşımlar sayesinde gündemde olan olaylardan da anında haberdar olmanız sağlanmaktadır. Sitenin yenilenmesi ile daha şık ve kullanışlı olması sağlanmış olmaktadır.

Gezmek istediğiniz yerlerde görülmesi gereken pek çok farklı seçeneği bulabileceğiniz yazılar ile bilgilendirme yapılmaktadır. Merak ettiğiniz konuları kolayca bulmanız için yenilenen tasarımı ile firmalar veya üretimleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmasına imkan verilmektedir. Siteye ücretsiz olarak üye olmanız sayesinde istediğiniz aramaları kolayca yapabilirsiniz.

Buldumbe.com Nasıl Hizmet Vermektedir?

Firmaların işlerini arttırmak adına yapmış oldukları firma tanıtımları ile arayanların kolayca erişim sağlamasına imkan sağlamaktadır. Siteye firma eklemek isteyenler gerekli bilgileri girerek bu şekilde kolayca firma tanıtımlarını yapmaktadır.

Gündemdeki konulardan haberdar olmak isteyenlerin aradıkları gibi daha detaylı bilgi almanızı sağlamaktadır. Bu şekilde haber, sosyal içerikler gibi farklı konular hakkında daha fazla bilgiye sahip olunmasını sağlamaktadır. Firmaların rehberi olarak 81 ilde bulunan firmalar hakkında bilgi verilmesini sağlayarak doğru seçimler yapılmasına yardımcı olunmaktadır.

Türkiye’nin sosyal firma rehberi sloganı ile çıkmış oldukları yolda firmaların tanıtımlarını yaparak daha rahat bilgi alınmasını sağlanmaktadır.

Gezi Rehberi Nasıl Çalışır?

Türkiye’de gezmek veya tatil yapmak isteyenler için birbirinden farklı yerlerde en güzel manzara, doğa veya mekan seçenekleri sunulmaktadır. Sitedeki gezi rehberi sayesinde gezmek isteyeceğiniz yerlerin en özel detaylarını kolayca bulabilirsiniz.

Gezilmeye değer olan yerler hakkında bilgi almak isteyenler bu konuda daha fazla bilgi almak istediklerinde şehirlere göre seçim yapabilirler. Detaylı anlatımlar sayesinde şehirleri gezmeye gidecek olanlar gezilmesi gereken yerler konusunda resimli anlatımlar ile bilgi alarak daha rahat tercihlerini yapabilirler. Yenilenen konular sayesinde bu sayede merak edenlerin bilgi alması sağlanmaktadır.

Yorum Yap